Gaziantep Araç Oto Ekspertiz 

Firmamız,  Oto Ekspertiz, ikinci el araba alım ve satımlarında arabanın 360 derece incelenerek, bir nevi sağlık kontrolünün belgelenmesidir. İkinci el arabaları hem alırken hem de satarken size bir güvence verecek olan belgeye de Oto Ekspertiz Raporu denir. Hem alıcı hem satıcı için çok önemli ve karşılıklı güvenin kaynağı olan Oto Ekspertiz Raporunu deneyimli kadro tarafından kontrollerin gerçekleşmesi de ayrıca önemlidir.

Kayseri Garanti Oto Ekspertiz deneyimli ekspertiz ekibi ve son teknoloji cihazları ile sizlerin araç ekspertiz konusunda güvenebileceğiniz bir firmadır. Firmamız tüm marka, model araçların araç ekspertizini yapmaktadır. Oto Ekspertiz Raporunuzun güvenilirliği sayesinde hem araba alımlarında içiniz rahat bir şekilde yeni arabanızı alabilirsiniz, hem de araba satımlarınızda arabanızın neyi var neyi yok bilip karşı tarafa mahcup olmazsınız.

 

Garanti Mobil Oto Ekspertiz Kayseri

 

Şubelerimizin olduğu illerde yeni bir araba satın alacaksınız, fakat siz başka bir şehirdesiniz. Arabayı kontrol etmek için bir seyahat size hem zaman kaybettirecek, hem büyük masraf yaratacak. Sonuçta arabayı beğenmeme ihtimaliniz de var tabii ki. Peki ne yapabilirsiniz ?


Mobil oto ekspertiz hizmetimiz ile zamanınızdan ve ekstra harcamalarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Oto ekspertiz firmamız sektörde lider firmadır. Tüm işlemlerimiz garantili ve yüzde yüz doğruluk oranı ile yapılmaktadır. Mobil oto ekspertiz ikinci el araç alırken aracın kontrollerini yaptırırken zaman kaybetmezsiniz.